Coldy

Poznaj nasze produkty

Nasze produkty cechują się eleganckim wzornictwem oraz funkcjonalnością. Posiadają funkcję chłodzenia oraz funkcję grzania. Można podłączyć je do sieci elektrycznej w pomieszczeniu lub do gniazda zapalniczki w samochodzie. System sterowania w naszych mini lodówkach-podgrzewaczach jest prosty i intuicyjny, a same produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz kilku pojemnościach (4, 5, 6, 10 i 15 litrów)

W domowym zaciszu

2 w 1 – design i funkcjonalność

Wychodzisz na przydomowy taras? Planujesz pracę w garażu lub wypoczynek w zaciszu sypialni? Pomyśl jak komfortowo możesz spędzić ten czas, mając pod ręką zawsze odpowiednio schłodzony napój o ulubionym smaku bądź posiłek, który będzie ciepły, niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się go spożyć. Mini lodówka jest łatwa do przeniesienia, zmieści się w każdym wnętrzu i sprawi, że nie będziesz musiał co chwilę wychodzić do kuchni, po napój czy przekąskę.

W wirze pracy

Prawidłowe przechowywanie kosmetyków i leków

Prowadzisz salon kosmetyczny czy gabinet medycyny, które wymagają przechowywania preparatów we właściwej, niskiej temperaturze. Zainwestuj w tę designerską mini lodówkę i wyposaż się na każdą ewentualność. Możesz ją wykorzystywać także do schładzania napojów i posiłków bądź ich podgrzewania (utrzymywania w pożądanie wysokiej temperaturze). W przestrzeni biurowej oraz wszelkiego typu punktach usługowych funkcjonalność ta, znacząco podniesie komfort pracy. Lodówka idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, w halach magazynowych i wszelkich innych pomieszczeniach, w których spędza się większość dnia.

W podróży bez ograniczeń

Orzeźwiający napój kiedy tylko chcesz

Dzięki zastosowaniu wtyczki do gniazda samochodowego, mini lodówka Coldy może Ci towarzyszyć podczas wyjazdów. Jesteś przedstawicielem handlowym? Wyjeżdżasz na weekend lub wakacje? Niezależnie od celu podróży, zawsze warto mieć pod ręką napój lub przekąskę w idealnej temperaturze. Zaplanuj piknik lub wyprawę na łódkę. Dzięki lodówce Coldy stanie się to łatwiejsze niż kiedykolwiek.


X