Coldy

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem lodówko-podgrzewaczy Coldy. Pomysł na lodówki powstał ze względu na potrzeby naszych klientów zaopatrujących się w renomowane kosmetyki z naszej sieci sprzedaży. Dzięki temu, że zawsze słuchamy opinii naszych klientów narodził się pomysł, aby stworzyć produkt uniwersalny.

TERMOELEKTRYCZNA MINI LODÓWKA-PODGRZEWACZ COLDY

To urządzenie, które znajdzie zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach – w pracy, podczas wypoczynku, w podróży. Pozwala na utrzymywanie zawartości w formie schłodzonej bądź podgrzanej – zależnie od potrzeb! Nieprzeciętne wzornictwo, kompaktowa wielkość i możliwość podpięcia pod wtyczkę samochodową – sprawdź potencjał naszego urządzenia już dziś!

Mini lodówka Coldy szczególnie polecana jest do zastosowania w gabinetach kosmetycznych, gdzie konieczność przechowywania preparatów w odpowiednich warunkach termicznych, ma kluczowy wpływ na ich trwałość i skuteczność działania. Z łatwością wykorzystasz ją także w warunkach biurowych, dostarczając nie tylko schłodzonych napojów ale także dań w wersji podgrzanej, dostępnych praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Określ swoje potrzeby

Produkt oferowany jest w kilku wariantach pojemności. Zależnie od potrzeb oraz warunków lokalowych, możesz dopasować model, który idealnie będzie odpowiadał na Twoje oczekiwania.

Funkcja chłodzenia oraz podgrzewania daje nieograniczoną swobodę użytkowania.

Mini lodówki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych obudowy, w związku z czym, będą pasować zarówno do ultra kobiecego wystroju salonu kosmetycznego jak i męskiej przestrzeni warsztatu samochodowego. Innowacyjny design sprawia, że element typowo funkcjonalnego wyposażenia, stanie się jednocześnie istotną ozdobą wnętrza.

Każda lodówka posiada przewód zasilający do podłączenia w pomieszczeniach oraz do gniazda samochodowego. Modele z rączką są łatwe do przenoszenia i szczególnie dobrze sprawdzą się podczas podróży.

Intuicyjna obsługa, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia oraz kompaktowe rozmiary urządzenia, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jeden przełącznik zmienia funkcję chłodzenia na grzanie.

Sprawdź, jak możesz wykorzystać mini lodówkę z podgrzewaczem Coldy klikając TUTAJ.

1aa

Szybkie chłodzenie

2aa

Utrzymywanie ciepła

3aa

Na kosmetyki

4aa

Idealna do biura

5aa

Do zabrania w podróż

7aa

Ciepłe i zimne napoje

Cechy produktu:

  • eleganckie wzornictwo,
  • dostępne pojemności (w litrach): 4, 5, 6, 10 i 15,
  • funkcja chłodzenia i funkcja grzania,
  • możliwość podpięcia do gniazdka w pomieszczeniu bądź do zapalniczki w samochodzie,
  • prosty w obsłudze system sterowania

Lodówki-podgrzewacze Coldy zapewniają maksymalną funkcjonalność oraz wygodę w mini gabarycie, a ich elegancki design jest idealnym dopełnieniem każdego wnętrza.


X